אנחנו אוהבים מסעדות!

 
הטבות נוספות בתחום עניין זה
  פרויקט המסעדות האהובות של אמריקן אקספרס

  אנחנו אוהבים מסעדות!
  ולא רק בגלל שאנחנו אוהבים לאכול...
  מסעדות הן תרבות שלמה, יצירה, יזמות ותשוקה.
  עכשיו כשהן סוף סוף פתוחות -
  לכו לאכול בהן! צאו לבלות! זה חשוב!
  אנחנו ניתן לכם פי 3 (!) נקודות בתוכנית הנאמנות Membership Rewards.
  בחרנו עבורכם 100 מהמסעדות הטובות והאהובות בכל רחבי הארץ, מסעדות עם מסורת של מצוינות בקולינריה ושירות.

  לחצו כאן למתחם ''אוהבים מסעדות'' של אמריקן אקספרס

  טאיזו. מונא. יפו-תל אביב. שילה. פרונטו. קפה פופולר. בית תאילנדי. סנטה קטרינה. רביבה וסיליה. OCD. פאסטל. פופינה. צ'יקטי. אורי בורי. M25. הוטל מונטיפיורי. אנימאר. קלארו. אייבי. גרקו. אריא. רולא. ג'ורג' וג'ון. האחים. רוטנברג. אוזריה. קפה איטליה. בר 51. מגזינו. לונא ביסטרו. רוברטה וינצ'י. סרפינה. שחקי שחקי. ברוט. עזורה. אידי. בורק. מלגו מלבר. קוצ׳ינה הס 4. מיכאל ביסטרו מקומי. לויתן. קופי בר. אסתר. טיביס ועוד ועוד ועוד.

   
   

  איך נהנים מההטבה?

  1. הקליקו על כפתור "להורדת הטבה"
  2. במידה ואינכם רשומים לאתר ההטבות תועברו לתהליך הרשמה קצר.
  3. קבלו למכשיר הסלולארי הודעה המכילה את קוד ההטבה - אינכם צריכים להשתמש בו במסעדה ואין צורך להוריד עבור כל מסעדה קוד שונה. מספיקה פעם אחת ואתם בפנים.
  4. נכנסים למתחם ''אוהבים מסעדות'' שלנו ובוחרים באחת או יותר מהמסעדות.
  5. אוכלים, נהנים ולא שוכחים לשלם עם כרטיס אמריקן אקספרס.
  6. צוברים פי 3 (!) נקודות בתוכנית הנאמנות Membership Rewards.

   תנאים והגבלות: למשלמים בכרטיס אשראי של המותג "אמריקן אקספרס" שהונפק על ידי פרימיום אקספרס בע"מ, צובר נקודות Membership Rewards | למשלמים בעסקת תשלומים, קבלת ההטבה הינה על מלוא סכום הקנייה בבתי העסק המשתתפים בפעילות | לא כולל Take Away או משלוחים | בהתאם ליחס הצבירה של כל כרטיס | הנקודות יינתנו ישירות לכרטיס האשראי בחודש החיוב הבא לאחר בדיקת זכאות, לקוחות שמועד החיוב שלהם ב-2.7 יראו את צבירת הנקודות בגין המבצע במועד החיוב של ה- 2.8 | ההטבה לפי ת.ז, לקוח/ה המחזיקים מספר כרטיסים נדרשים להוריד קוד רק באחד מהם, הנקודות יינתנו בהתאם לכרטיס בו נעשה השימוש | תוקף ההטבה 1.06.2020 עד 30.06.2020 | פרימיום אקספרס שומרת לעצמה את הזכות לבטל או להאריך או לקצר או להפסיק את ההטבה בעל עת ומכל סיבה שהיא | ט.ל.ח