החל מ- 159 ש''ח לכרטיס למופע של החברים של נטאשה תמורת הטבת בונוס
הופעות והצגות

החברים של נטאשה - החל מ- 159 ₪ לכרטיס

תוקף הורדת הטבה
17/09/2020
תמורת הטבת בונוס
תמורת הטבת בונוס

תיאור הטבה
החל מ- 159 ₪ לכרטיס למופע של החברים של נטאשה תמורת הטבת בונוס.
החברים של נטאשה חוזרים ומחזירים לשפיות!
17.9 | אמפיפארק קיסריה.
אחרי שעשו היסטוריה עם ההפקה הישראלית המדוברת והמושקעת של כל הזמנים - "רדיו בלה בלה", הנטאשות החליטו בדקה אחת שפויה לתת לכולנו מופע להיטים באמפי קיסריה.מיכה שטרית, ארקדי דוכין: "לא בכל יום קורה נס ולהקה חוזרת לעצמה גדולה יותר ממה שהייתה. 30,000 איש לא הולך ברגל, בפרט כשמדובר בהפקת קונספט רצופה של אלבום מורכב כמו "רדיו בלה בלה". מאז הופעת הבכורה בפסטיבל התמר בשנה שעברה חווינו עוד חמישה מופעי ענק שלכולם אזלו הכרטיסים ובכל מופע הסתכלנו אחד על השני ולא האמנו שזה באמת קורה. עכשיו שחטפנו כולנו משבר שלא תסרטנו ברגעים הכי מופרעים שלנו, אנחנו הולכים לתת לקהל ולעצמנו מתנה של מופע להיטים בקיסריה בתאריך הראשון שמצאנו פנוי. בואו נחגוג את החיים, הם באמת משוגעים ואין לדעת מה יביא יום".
כמו שהשניים אמרו כאן למעלה, כשקורה נס צריך להוקיר אותו. ב – 16.7, חברת פורום הפקות, האחראית על הפקת הענק המדוברת של "רדיו בלה בלה", תחזיר את החברים של נטאשה לבמה וגם הפעם בניצוחו האומנותי של המאסטרו לואי להב ובניהולו האישי של נבו דוקטורי.

שימו לב! בעקבות המגבלות וההנחיות העדכניות, אנחנו נאלצים לדחות את המופע של החברים של נטאשה, באמונה שעד אז תהיה לנו דקה אחת שפויה. 
 ** שמרו את התאריך החדש!  17.9 - אמפי קיסריה**
-למי מכם שכבר רכשו, הכרטיסים יומרו באופן אוטומטי לתאריך החדש.

**המופע יתקיים במסגרת ההנחיות שיהיו תקפות לאותו המועד מבחנת משרד הבריאות אך באותה הנשימה חשוב לנו לומר שהמופעים חוזרים ועולם המוסיקה ממשיך את דרכו.

איך נהנים מההטבה?

  1. הקליקו על כפתור ל"הורדת הטבה".
  2. במידה ואינכם רשומים לאתר ההטבות תועברו לתהליך הרשמה קצר.
  3. קבלו למכשיר הסלולארי הודעה המכילה את קוד ההטבה.
  4. כנסו עכשיו והזמינו כרטיסים ישירות באתר איוונטים. בעת ההזמנה יש
    להזין את קוד ההטבה אשר קבלתם למכשיר הסלולארי.

למשלמים בכרטיס אמריקן אקספרס בלבד | ללא כפל מבצעים והנחות | מספר הכרטיסים מוגבל | לא ישמרו מקומות למאחרים | מחירי הכרטיסים כוללים דמי טיפול, הדפסת כרטיסים ואספקה בחנות איוונטים או ביום המופע, העלות הינה בסך של 5 ₪ לכל כרטיס | רכישת כרטיסים בהזמנה טלפונית כרוכה בתשלום עמלה למשרד הכרטיסים בסך 10 ₪ לעסקה | תקנון תוכנית הבונוסים | תוקף למימוש עד 17.9.2020 ו/או עד גמר המלאי | ט.ל.ח